ÇOK OKUNANLAR
HAFTALIK
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Youtube yasaklandı haberi
Youtube yasaklandı
02 Kasım 2010 Salı Saat 19:36
Yaklaşık 2 yıllık yasağın ardından açılan youtube yeniden yasaklandı. Gerekçe ise Deniz Baykal ve Nesrin Baytok'la ilgili olduğu iddia edilen kasetin siteye yüklenmesi.

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın (TİB) ''Youtube''dan söz konusu görüntülerin kaldırılmasını isteyeceği, aksi halde siteye erişimi engelleyeceği kaydedildi.

Baykal'ın avukatları harekete geçti
Baykal'ın avukatları, müvekkillerine ait olduğu iddia edilen görüntülerin ''Youtube''da yayınlanması üzerine, bu görüntülere erişimin engellenmesi istemiyle Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına başvurdu.

Bu şikayet üzerine harekete geçen Bilişim Suçları Soruşturma Bürosu'nda görevli Cumhuriyet Savcısı Bülent Yücetürk, Ankara 11. Sulh Ceza Mahkemesi'ne başvurarak, söz konusu görüntülere erişimin engellenmesini talep etti.

Mahkeme, Savcı Yücetürk'ün talebi doğrultusunda, ''Youtube''a erişimin engellenmesi kararı aldı.

Karar, gereğinin yapılması için dün Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'na (TİB) gönderildi. TİB'in, ''Youtube''a yazı yazarak, söz konusu görüntülerin kaldırılmasını talep edeceği, aksi halde bu internet sitesine erişimi engelleyeceği kaydedildi.

Bu yazı toplam 1286 defa okundu.
Serkan Leblebici
YOUTUBE HERKES KENDİ VİDEOSU İÇİN DAVA AÇSIN.
İnsanlar kendileri bir şeyler yapıyorlar sonrada onu youtube koyuyorlar oldu herkez bunun üzerine dava açsın tüm ülkede yasaklansın. Ben Youtube ile ne bilimden ne sanatdan ne müzikten yaralanmayayayım. Insanlar videoluk ortamlar yaratmasınlar arkadaş, onun özgürlüğü için benimkinin önüne kimsenin geçmeye hakkı yok. Ben youtbedan müzik komik video belgesel izlemek istiyorum. Video ortamını yaratıyorsa o koca bir siteyi kapattırıp da insanların internetin iyi yanlarından faydalanmalarını engellemesinler tamam videoyu internette koyanlar şerefsiz ama o video çekilirken onun oyuncularına ne demeli...

Daha açılalı iki gün oldu. İnsaf edein hemen kapattın. Baş örütüsü mubarek sanki. Sonra Ktunnel vtunnel boğuş dur.
14 Kasım 2010 Pazar Saat 13:23
ALAATTİN GEDİKLİ
ŞAŞIRTMAYALIM
YASAKLAR ÜZERİNE BİR DÜNYA İNŞA EDECEKSEK İNSANLIĞIN DEĞERLERİNE TERS DARWİNİST DÜŞÜNCEYİ VE SİLAHLARI YASAKLAYALIM.GÜCLÜNÜN KANUNLARINI İŞLETEN MATERYALİST DÜŞÜNCEYİ YASAKLAYALIM.BIRAKIN ŞU SİTE KALBAZANLIĞINI,KELİMELERE ÖZGÜRLÜK TANIYINKİ KENDİNİZİ ÖZGÜRCE İFADE EDEBİLESİNİZ.ÖZGÜVENİ OLMAYANIN GÜDENİ ÇOK OLUR.YASAKLAR İNSANI GELİŞTİRMEZ,KESKİNLEŞTİRİR.
04 Kasım 2010 Perşembe Saat 08:00
GALERİLER
ARŞİVDE ARA
PİYASALAR
HAVA DURUMU
GAZETELER
SON YORUMLANAN HABERLER
E-BÜLTEN
Ad & Soyad
E-Mail
Ekle   Çıkar  
Cihan Haber Ajansı
» Künye     » Reklam     » Sitene Ekle     » RSS
Copyright © 2008 2023Haber. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR