ÇOK OKUNANLAR
HAFTALIK
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ŞAMİL TAYYAR KİMİN MARKASI?!
Yılmaz DAĞCI
dertten_yilmaz@hotmail.com
ŞAMİL TAYYAR KİMİN MARKASI?!
22 Ekim 2011 Cumartesi Saat 13:42

Yandaş medyanın eks kalemşoru ve AKP’nin yeni milletvekillerinden Şamil Tayyar yandaş medyanın samanlıkyolu güzergahında MHP’lilerin AKP’lilere sert çıkışlar yaptığını ama BDP’lilere karşı kuzu olduklarını söyledi.

Demekki MHP’nin tavrı ağrına gitmiş Şamil efendinin.

Ne yapacaktı MHP? Bölücü talepler konusunda AKP’nin müzakere muhataplığına alan, AKP’nin her konuda şımarttığı, AKP’nin özel ilgi ve özel himaye tanıdığı BDP’lileri mi takışacaktı?

Buna gerek yok!

Bölücüleri cesaretlendiren, bebekkatili Apo’yla müzakere eden, Perver’leri öve öve biteremeyen, Barzani’ye abi diyen, Barzani’yle her türlü siyasi ve ticari ilişkileri giren, Anayasa çalışması çerçevesinde Türklüğe, Türk milliyetçiliğine, Atatürk’e ve Türkiye Cumhuriyeti’ne kin kusan ve 9 yıldan beri ülkeyi tek başına yöneten Recep Tayyip Erdoğan ve AKP dururken; kalkıp BDP’lileri muhatap almak saçmalıktır.

Şamil Tayyar’ın korkusunu biliyoruz.

Şamil Tayyar MHP’den ve Ülkücülerden korkuyor. Biliyorki; MHP’nin iktidarında vatana ihanet noktasında sanık sandalyesine oturacak olanlar Şamil Tayyar ve peşinden gittiği zatı muhteremlerdir!

*****

Bir iki sözüm de bu Şamil Tayyar’ları Ülkücü listesine “marka” olarak alanlara gelsin.

Hangi izaha ve izana göre Türkiye’nin bölünmesine ve Türk Milleti’nin parçalanmasına yönelik mevcudiyetini son yıllarda palazlandıran, kuvvetlendiren, geliştiren Şamil Tayyar’ları, Mümtaz’er Türköne’leri, Ahmet Turan Alkan’ları, Ekrem Dumanlı’ları, Emin Pazarcı’ları, Taha Akyol’ları, Naci Bostancı’ları Ülkücü Hareketin platformuna birer “marka” olarak taşıyabiliyorsunuz?

El insaf derim buna ben ancak.

İşin vahimiyetini anlamamak derim buna.

*****

Yılmaz Dağcı

Bu yazı toplam 10037 defa okundu.
salih aytaş
eski den adammış
Yılmaz Dağcı,tam taşı gediğine koymuşsun. Tesbitlerin ve öngörün onnumara. Seni eleştiren arkadaş,doğruysa eğer eskiden adammış,şimdi cemaat diyor..
04 Ağustos 2012 Cumartesi Saat 17:51
yılmaz yılmaztürk
hadi gardaş hadi
yılmaz dağcı efendi faszla sıkmış fazla sözüm ona akp düzşmanlığı yapıyorsun ama adolf hitler ötesi ****** beyincigünde kainat kadar irkçılık
canavarlığı yapıyorsun sen şamilin kılı kadar adam ol onun kadar cesur ol...ben seni her yerde savunayım ama bende 12 eylül zindanlarında 1. ordu
dehlizlerinde ayakları soyulmuş ve tuza batırılmış bir ülkücü olarak sen ülkücü falan değilsin sen para ve emir alarak birilerinin borozanlığını yapan
******
15 Nisan 2012 Pazar Saat 14:26
GALERİLER
ARŞİVDE ARA
PİYASALAR
HAVA DURUMU
GAZETELER
SON YORUMLANAN HABERLER
E-BÜLTEN
Ad & Soyad
E-Mail
Ekle   Çıkar  
Cihan Haber Ajansı
» Künye     » Reklam     » Sitene Ekle     » RSS
Copyright © 2008 2023Haber. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR