Ali Güngör hayatını yazdı
24 Şubat 2012 Cuma Saat 13:28
MHP İçel eski Milletvekili Ali Güngör, "Benim Kavgam" adını verdiği kitabıyla hayatını anlattı.

MHP eski İçel Milletvekili ve Türk Kardeşlik Merkezi Genel Başkanı Ali GÜNGÖR'ün "BENİM KAVGAM" adını verdiği kitabı çıktı. Yakın tarihe ışık tutacak kitabın tanıtımı şöyle:

"Kitabın ismi sizde değişik çağrışımlar yapabilir. Ancak içeriğini okuduğunuzda kitaba en yakışan ismin bu olduğunu siz de onaylayacaksınız.

Bu kitapta, geçmişten günümüze Türkiye ile ilgili yaşanan gelişmelerin perde arkasını hatta bazen kişilerin görünen yüzlerinin arkasındaki gerçek kimliklerini göreceksiniz.

Ali Güngör diyor ki; "Halkımız, kim kimdir bilmeli, gerçekleri görmeli. O zaman bu milletin koyun sürüsü ya da aptal olmadığını, neler yapabileceğini herkes görecek. Kitabı bunun için ve Yaratanıma yaratılış vazifemi yerine getirebilmek için yazdım.”

Elinize alınca bırakamayacağınız ve bir solukta okuyup bitirmek isteyeceğiniz bu kitapta sizi tarih, üstü örtülmeye çalışılan gerçekler, şahitleriyle beraber olayların iç yüzü ve haklı ve kutsal bir mücadele azmi bekliyor.

Gerçeklerden, doğrudan ve bilinçten mahrum kalmak istemiyorsanız bu kitabı okursunuz."

KİTABIN ARKA KAPAĞINDA ŞU NOTLARA YER VERİLMİŞ:

68 kuşağı, 12 Eylül 1980 İhtilali, MHP-DSP-ANAP ve AKP…62 yıllık bir hayatın cenderede sıkılmış, düşünce süzgecinden geçirilen damlalarını sizlerle paylaşmak istedim. Bu kitabı okuyanlar; mücadelenin hiçbir şeyi değiştirmediği ve değiştirmeyeceği sonucunu çıkarırsa yazdığım ve yayınladığım için çok pişman olurum.

Öncü ve önder yapıda yaratıldığınıza inanıyorsanız, kitabı, yaşananlardan dersler çıkarmak için okumanızı isterim. Yok, benim için hürriyet ve istiklal, vatan kavramı, ülkenin ve milletin bölünmesi önemli değil diyorsanız bu kitabı lütfen almayınız. Çünkü size bir faydasının olmayacağı kanaatindeyim.

Ders 1: İçinde kadın kahramanın bulunmadığı bir hareket başarısızlığa mahkûmdur. İnsanlık ve Türk milleti kadın kahramanlarını bekliyor.

Ders 2: Hayatta hiçbir başarı yoktur ki, bedeli ödenmemiş olsun! Bedelini ödemeden hiçbir şeye sahip olunamaz!

Ders 3: Diğer dersleri benim yaşadıklarımdan hareketle gençler ve kadınlar çıkarsın ve geleceklerine sahip çıkma başarısının mücadelesini birlikte yapalım ve başarının hazzını birlikte duyalım.

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2023Haber Özel Haber