ÇOK OKUNANLAR
HAFTALIK
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP'li başkan İstiklal Marşı'nı okutmadı haberi
CHP'li başkan İstiklal Marşı'nı okutmadı
04 Kasım 2011 Cuma Saat 10:26
Silivri Belediye Başkanı, belediye meclis toplantısına başlamadan önce çalınan İstiklal Marşı'nı yarıda kestirdi.

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, belediye meclis toplantısına başlamadan önce çalınan İstiklal Marşı'nı "Gerek yok" diyerek yarıda kestirdi.
 
Silivri Belediye Meclisi, geçtiğimiz Cuma günü toplandı. Toplantının başında şehitler için saygı duruşunda bulunulmasının hemen ardından İstiklal Marşı çalındı. Bu sırada araya giren Özcan Işıklar, "Gerek yok" diyerek İstiklal Marşı'nı yarıda kestirdi. Marşın yarıda kesilmesinin ardından belediye meclisi toplantısına geçildi.

'BAŞKAN'IN HAREKETİ ŞIK KARŞILANMADI' 
Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, Başkan Işıklar'ın hareketinin şık karşılanmadığını söyledi. Karakaş, "Saygı duruşunun sözlü önergesini AK Parti grubu olarak bizler vermiştik. Sayın Belediye Başkanı, kararımızı uygun görerek bu anlamda saygı duruşuna meclisi davet etti. Daha sonra İstiklal Marşı'na geçildi. Meclisi yönetme yetkisi sayın belediye başkanında olduğu için, devam edip edilmemesi noktasındaki yetki de tamamen kendisindedir. Halk da bu noktada İstiklal Marşı'nı söylemiştir. Hareket şık olmamıştır. İstiklal Marşı okunmaya başlanmış ise, okunması devam ettirilseydi sadece birkaç dakika alırdı. Sayın Başkan'ın bu hareketi şık karşılanmadı" dedi.

Bu yazı toplam 4020 defa okundu.
ERDiNC ÜNLÜ
DÖNÜSEN CHP
CHP dönüstü, dönüstü ve gitgide mini AKP, laygt/zero BDP-PKK oldu. Aci ama gercek. Bu kafayla CHP yok olacak. Yeni CHP´den basari beklemek yararsizdir, bosadir. Ve adeta bir ilüzyondur.Yerel secimlerde de bir cok kalesini de catir catir kaybedecek. Ne Mutlu Türküm Diyene.
08 Kasım 2011 Salı Saat 05:26
GALERİLER
ARŞİVDE ARA
PİYASALAR
HAVA DURUMU
GAZETELER
SON YORUMLANAN HABERLER
E-BÜLTEN
Ad & Soyad
E-Mail
Ekle   Çıkar  
Cihan Haber Ajansı
» Künye     » Reklam     » Sitene Ekle     » RSS
Copyright © 2008 2023Haber. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR