ÇOK OKUNANLAR
HAFTALIK
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ali Güngör hayatını yazdı haberi
Ali Güngör hayatını yazdı
24 Şubat 2012 Cuma Saat 13:28
MHP İçel eski Milletvekili Ali Güngör, "Benim Kavgam" adını verdiği kitabıyla hayatını anlattı.

MHP eski İçel Milletvekili ve Türk Kardeşlik Merkezi Genel Başkanı Ali GÜNGÖR'ün "BENİM KAVGAM" adını verdiği kitabı çıktı. Yakın tarihe ışık tutacak kitabın tanıtımı şöyle:

"Kitabın ismi sizde değişik çağrışımlar yapabilir. Ancak içeriğini okuduğunuzda kitaba en yakışan ismin bu olduğunu siz de onaylayacaksınız.

Bu kitapta, geçmişten günümüze Türkiye ile ilgili yaşanan gelişmelerin perde arkasını hatta bazen kişilerin görünen yüzlerinin arkasındaki gerçek kimliklerini göreceksiniz.

Ali Güngör diyor ki; "Halkımız, kim kimdir bilmeli, gerçekleri görmeli. O zaman bu milletin koyun sürüsü ya da aptal olmadığını, neler yapabileceğini herkes görecek. Kitabı bunun için ve Yaratanıma yaratılış vazifemi yerine getirebilmek için yazdım.”

Elinize alınca bırakamayacağınız ve bir solukta okuyup bitirmek isteyeceğiniz bu kitapta sizi tarih, üstü örtülmeye çalışılan gerçekler, şahitleriyle beraber olayların iç yüzü ve haklı ve kutsal bir mücadele azmi bekliyor.

Gerçeklerden, doğrudan ve bilinçten mahrum kalmak istemiyorsanız bu kitabı okursunuz."

KİTABIN ARKA KAPAĞINDA ŞU NOTLARA YER VERİLMİŞ:

68 kuşağı, 12 Eylül 1980 İhtilali, MHP-DSP-ANAP ve AKP…62 yıllık bir hayatın cenderede sıkılmış, düşünce süzgecinden geçirilen damlalarını sizlerle paylaşmak istedim. Bu kitabı okuyanlar; mücadelenin hiçbir şeyi değiştirmediği ve değiştirmeyeceği sonucunu çıkarırsa yazdığım ve yayınladığım için çok pişman olurum.

Öncü ve önder yapıda yaratıldığınıza inanıyorsanız, kitabı, yaşananlardan dersler çıkarmak için okumanızı isterim. Yok, benim için hürriyet ve istiklal, vatan kavramı, ülkenin ve milletin bölünmesi önemli değil diyorsanız bu kitabı lütfen almayınız. Çünkü size bir faydasının olmayacağı kanaatindeyim.

Ders 1: İçinde kadın kahramanın bulunmadığı bir hareket başarısızlığa mahkûmdur. İnsanlık ve Türk milleti kadın kahramanlarını bekliyor.

Ders 2: Hayatta hiçbir başarı yoktur ki, bedeli ödenmemiş olsun! Bedelini ödemeden hiçbir şeye sahip olunamaz!

Ders 3: Diğer dersleri benim yaşadıklarımdan hareketle gençler ve kadınlar çıkarsın ve geleceklerine sahip çıkma başarısının mücadelesini birlikte yapalım ve başarının hazzını birlikte duyalım.

KİTABI SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

2023Haber Özel Haber

Bu yazı toplam 21784 defa okundu.
osman duman
Ülkücülük bumu?
anlamakta güçlük çekiyorum 61 yaşındayım adı ünvanı ne olursa olsun hiçbir kimse Ülkücülüğe birşey vermemştir tarih boyuncsa işlerine geldiği gibi davadan faydalanmışdır?mesela Ali efendi Millet vekili oldu bu çıkışı yaptı geçen dönem AKPPKK mersin belediye başkanı içinçalıştı dava sayesınde kıyak emekli derdi sıkıntısı yok gazel okuyor eger Ali Güngör ülkücü olmasaydı kim tanırdı?yorum yazan arkadasım şehit olanlar makam mevki ve artislik yapsaydı şuan Dopktor,hakim,savcı vs olur vatanın durumu banane ne olursa olsun deselerdi bayu Ali gibi şuan acaba bu kitabı yazabilirmiydi?aklınızı basınıza alın Davaya sahıp cıkın
26 Ağustos 2014 Salı Saat 19:02
yasar ertas
tebrik
sayin baskanim degerli ülküdasim senin bu dik durusuna hayran olmamak elde deyil cenabi allah yar ve yardimcin olsun
26 Şubat 2013 Salı Saat 15:11
Kemal YILMAZ
Sayın ALİ GÜNGÖR
Ben bir yörük çocuğu,Bir ÜLKÜCÜ,bir VATANSEVER olarak ölümüne arkanızdayım.Nezaman ve nerede olursa olsun Emriniz başım üstüne.Saygılarımla.
04 Kasım 2012 Pazar Saat 20:50
Tüm Yorumları Göster(4)
GALERİLER
ARŞİVDE ARA
PİYASALAR
HAVA DURUMU
GAZETELER
SON YORUMLANAN HABERLER
E-BÜLTEN
Ad & Soyad
E-Mail
Ekle   Çıkar  
Cihan Haber Ajansı
» Künye     » Reklam     » Sitene Ekle     » RSS
Copyright © 2008 2023Haber. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR