ÇOK OKUNANLAR
HAFTALIK
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AKP'ye oy verenler aptal mı? haberi
AKP'ye oy verenler aptal mı?
02 Nisan 2009 Perşembe Saat 22:21
Balık zeka gelişimini artırıyor. Peki balıkla siyaset arasında nasıl bir ilişki var? İşte mail kutularındaki hakaret haritası;

Yerel seçimlerle ilgili bugünlerde internette dolaşan bir mail, seçim sonuçlarını çok ilginç bir yöntemle özetliyor. İnternette dolaşan bu haritada balık ve siyaset arasında hakarete varan ilginç bir bağ kurulmuş.

Dünyaca ünlü sosyal iletişim ağı Facebook'ta CHP iktidara koştu, bazı form sitelerinde ise AK Parti tartışmasız seçim galibi ilan edildi. İnternette yer alan seçim analizlerine bu kez ilginç bir mail eşlik ediyor.

CHP'YE OY VERENLER ZEKİ YA GERİSİ!

Bugünlerde mail kutularında dolaşan ilginç bir ileti ise özellikle AKP'ye oy verenleri oldukça kızdıracağa benziyor. Şu ana kadar 1 milyonun üzerinde kullanıcıya iletildiği belirtilen mailde, balık ve siyaset arasında hakarete varan ilginç bir bağ kurulmuş.

İLGİNÇ SEÇİM HARİTASI

Maillerde yer alan bu ilginç haritada, seçimler sonrası siyasi partilerin kazandığı iller farklı renklerle gösteriliyor. CHP'nin kıyı illerinde oy alması ise seçmenin, balık yemesiyle ilişkilendiriliyor ve günün sözü olarak ta "fosforun zeka gelişimine katkısını sahil şeridine bakarak görebiliyoruz" ifadesi yer alıyor.

İşte o harita;

(internethaber)

Bu yazı toplam 1852 defa okundu.
siganfu
ARINÇ KAFA!!!
"Rabbena hep bana"cı Bülent Arınç kafası her yerde sayısız miktarda dolaşmaktadır.Siyasi partilerin hepsinde,bürokraside,medyada,üniversitede karşınıza bunlardan beş altı tanesi birden çıkar.Siz çoğunlukta olduğunuzu sanırken yapayanlız kalıverirsiniz.Bülen Arınç kendisini yıllardır milletvekili yapan insanların şimdi başka siyasi partiye yönelmesini HAZMEDEMİYOR.Halkı,siyaseti aşağılıyor.Oysa daha seçimlerden üç beş gün önce MİLLİ İRADE KAHRAMANLIĞINA soyunuyordu.Arınç Kafa "Kendinden başkasına tahammülü olmayan KATMERLİ FAŞİST" bir anlayışı temsil eder.Ne İslam ile ne de Batı_Hristiyan kültürünün bir ürünü olan DEMOKRASİ ile alakası vardır.Esas itibarıyla bu kafada hareket edenlerin İNANDIKLARI DEĞERLER de yoktur.Tek değerleri ÇIKARLARIDIR!!!O nedenle RANTİYECİLİK siyasetimize hakimdir.Ne diyorlardı??Önceleri mücahittik.Sonra Mütahit olduk.Alıştık.Değiştik.Geliştik.Şimdi artık herşeye müsait olduk!!!Ha Arınçvarı AKP kafası ha Gandi Kemal'in CHP kafası...Yok birbirimizden farkımız.Ama biz Osmanlı Bankasıyız!!
03 Nisan 2009 Cuma Saat 09:10
Coşkun BAKİ
Zihniyet
Evet kendilerine oy vermeyen insanları aptal gibi gösterme işi önce AKP'de başladı seçim sloganlarında ne diyorlardı " Sen Türkiyesin Büyük Düşün" Onlara oy vermeyenler küçük düşünüyormuş. Şimdi de aynı zihniyet CHP'de baş gösteriyor. Biz başından beri söylüyoruz bunların ikisi aynı biri birini tamamlıyor. Al birini vur ötekine...
03 Nisan 2009 Cuma Saat 00:20
GALERİLER
ARŞİVDE ARA
PİYASALAR
HAVA DURUMU
GAZETELER
SON YORUMLANAN HABERLER
E-BÜLTEN
Ad & Soyad
E-Mail
Ekle   Çıkar  
Cihan Haber Ajansı
» Künye     » Reklam     » Sitene Ekle     » RSS
Copyright © 2008 2023Haber. Tüm Hakları Saklıdır. Sitemizdeki materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR